In gesprek met gemeente Zaanstad over e-mailarchivering, WOO-verzoeken en de archiefwet
Hoe archiveer je informatie op een manier die werkt voor je organisatie, voldoet aan de archiefwet én bijdraagt aan het correct afhandelen van WOO-verzoeken? Veel overheidsorganisaties worstelen met hetzelfde: bergen documenten op SharePoint of de netwerkschijf, weinig overzicht en geen goed proces voor archiveren of vernietigen.
Ook bij gemeente Zaanstad leefde de behoefte aan meer grip op informatiebeheer. Samen met c)solutions werkten ze aan een manier van werken die voldoet aan de wetgeving en tegelijkertijd de samenwerking binnen de organisatie verbetert. Tijdens dit webinar hoor je hoe zij dit hebben gedaan. Liesbeth Boon (senior projectmanager bij gemeente Zaanstad) vertelt in een open gesprek met Eric Bolten (Customer Success Manager c)solutions) over hun aanpak, de keuzes die zijn gemaakt en wat andere overheden hiervan kunnen leren.
Een vraaggesprek over informatiebeheer binnen overheden
Werk je als informatiemanager of informatieadviseur bij een gemeente of andere overheidsinstantie en is dit ook voor jou een vraagstuk? Dan wil je dit webinar dus niet missen. In 45 minuten krijg je toepasbare inzichten, leer je van Zaanstad’s aanpak én is er genoeg ruimte voor vragen.
Wanneer: 22 mei 2025
Hoe laat: 09.00 uur – 09.45 uur
Waar: online, ontvang deelnamelink na aanmelding
Doelgroep: informatiemanagers of informatieadviseur bij een gemeente of andere overheidsinstantie.
Schrijf je nu in voor dit webinar
Meer informatie
Wil je nu al meer weten over hoe wij je kunnen ondersteunen op het gebied van informatiebeheer binnen overheden? Bekijk dan eens de pagina over Governance en Compliance. Liever persoonlijk contact? Plan dan een afspraak in met Eric Bolten, onze Customer Succes Manager.
Eric Bolten - ebolten@csolutions.nl
